Священики 4-ох благочинь взялиу участь у таїнстві Покаяння

1 квітня у п’ятницю 3-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архіпастирю співслужили клірики Білоцерківського, Ставищенського, Тетіївського та Рокитнянського благочинь. Перед початком Богослужіння священики прийняли таїнство Покаяння. Їх сповідали духівник єпархії, благочинний Володарського округу протоієрей Миколай Сичевський, намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін) та насельник цього монастиря архімандрит Миколай (Крутоус).

Проповідь перед Причастям вірних виголосив благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар.

Цього дня для священиків читалися лекції з Морального, Догматичного, Літургічного богослов’я, та Місіології.