Священики та миряни з Білоцерківського та Тетіївського благочинь взяли участь у акції з безплатної здачі крові

18 травня, з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, стартувала акція “Безкоштовна здача крові” ініційована Соціальним відділом Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви та Білоцерківською міською організацією Товариством Червоного Хреста України.

Першого дня цього благодійного заходу до Київського обласного центру крові прибули священики та парафіяни з Білоцерківського та Тетіївського благочинь, де здали свою кров.

Ціллю цієї справи − є привернення уваги суспільства до благодійності та соціального служіння ближнім і всім, хто потребує нашої допомоги. Жертвуючи свою кров ми виконуємо заповідь нашого Спасителя − заповідь Любові. Ми маємо надію врятували чиєсь життя і спасти власну душу.

Акція триватиме до 12 червня у рамках благодійного заходу “Місія добра”.

Запрошуємо усіх небайдужих до участі у благородній і необхідній для українського народу справі!

Кров можна здати з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 13:00. При собі необхідно мати паспорт та, за наявності, довідку про отримання ідентифікаційного номеру.