Збори благочинних єпархії та їх помічників з духовної освіти і катехізації

24 травня у приміщенні Білоцерківського єпархіального управління, з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, відбулася братська нарада благочинних єпархії та їх помічників з духовної освіти і катехізації, яку провів голова єпархіального відділу духовної освіти протоієрей Ігор Ковровський.

На нараді розглядався проект Освітньої Концепції Руської Православної Церкви. Після детального обговорення кожного пункту, зокрема, та Концепції взагалі, отець Ігор запропонував прийняти документ з поправками до Освітньої Концепції РПЦ. Дану пропозицію священики підтримали одноголосно. Документ направлено на розгляд Керуючого єпархією.

Протоієрей Ігор оголосив про початок підготовки до Зльоту дітей-вихованців недільних шкіл, який, у цьому році, пройде з 13 по 16 червня на Богуславщині.

На нараді також підводилися підсумки Конкурсу  дитячих малюнків, виробів художньо-прикладного мистецтва та літературних творів “Пасхальна радість-2016”.