Говіння духовенства

14 березня у середу 4-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.
Архіпастирю співслужили клірики Ставищенського, Миронівського, Богуславського, Таращанського та Рокитнянського благочинь. Перед початком Богослужіння священики прийняли таїнство Покаяння.
Їх сповідали намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін), насельник обителі архімандрит Миколай (Крутоус), благочинні Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар та Миронівського − протоієрей Андрій Оленин.
Проповідь після Причастя вірних виголосив настоятель храму преподобного Агапіта Печерського у смт. Рокитне священик Павло Сологуб.
Цього дня для священиків були прочитані лекції з таких дисциплін: практичні настанови для пастирів, християнські деномінації, екзегетика, які прочитали митрополит Августин та клірики єпархії протоієрей Олександр Брижатий та священик Андрій Черниш.