Митрополит Августин у співслужінні архієреїв звершив Божественну літургію у с. Ковалівці та привітав Тетяну Володимирівну Засуху із Днем народження.

25 квітня,  з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні: митрополита  Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, архієпископів  Гурія (Кузьменко), Бучанського Пантелеімона, Городницького Олександра, єпископів Єдинецького і Бричанського Никодима (Молдова), Бородянського Варсонофія, Фастівського Даміана, Баришівського Віктора звершив Божественну літургію у храму на честь великомучениці  Татіани Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київської області.

За богослужінням молилися ктитор храму Герой України Тетяна Засуха з родиною, чисельні гості та жителі с. Ковалівка.

У кінці Літургії архіпастир виголосив вітання ктитору храму Тетяні Володимирівні, з нагоди її Дня народження. Владика Августин подякував пані Тетяні за старанні труди для слави Святої Церкви.