Митрополит Августин взяв участьу п’ятому випуску Кадетського корпусу ліцею-інтернату №23 м. Києва

31 травня, на запрошення директора ліцею-інтернату №23«Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва Головіхіної Наталії Михайлівни, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, голова Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України взяв участь у п’ятому випуску Кадетського корпусу.

Владика побажав випускникам бути гідними носіння звання кадета, памятати настанови вчителів та слова клятви випускника, яку вони урочисто склали.

Окрасою свята став Вальс  кадетського випускного класу, після якого   випускники випустили  повітряні кулі з кадетським пагоном, голубів.

На останок відбувся Парад, на честь свята Останнього дзвоника.