Випуск Білоцерківської єпархіальної школи

1 червня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом єпархіальної хорової школи, яка в цей день відзначає свій перший випуск.

На запричасному – проповідь виголосив секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей.

Причастившись Святих Христових Таїн випускники на чолі з Керуючим єпархією звершили подячний молебень.

Після Літургії в Архієрейській резиденції відбувся урочистий акт з врученням дипломів та пам’ятних подарунків.

З вітальними словом до випускників звернулись: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, Субот Валентин Петрович – директор єпархіальної хорової школи, Мартинюк Сергій Іванович  – депутат Білоцерківської міської ради, протоієрей Сергій Маркевич – регент Архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Урочиста частина супроводжувалась церковними піснеспівами випускників та вихованців хорової школи. На завершення відбувся випускний вальс.