Митрополит Августин відвідав загальноєпархіальний зліт вихованців недільних шкіл.

4 червня, розпочався четвертий чотирьохденний загальноєпархіальний зліт вихованців недільних шкіл, який зібрав священиків та дітей з дев’яти благочинь: Білоцерківського, Богуславського, Володарського, Кагарлицького, Сквирського, Ставищенського, Миронівського, Таращанського та Узинського.

Ініціатором, організатором і керівником заходу є клірик Свято-Троїцького храму у м. Кагарлик, голова єпархіального відділу духовної освіти протоієрей Ігор Ковровський.

На відкриття чергової зустрічі православних дітей і підлітків прибув митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Владика оглянув розташування команд, поспілкувався з дітьми, зіграв разом з ними футбольний матч, дав духовні настанови та побажав з користю і задоволенням провести час.

Далі був гімн зльоту, представлення команд та пісенні конкурси навколо табірного вогнища.