Престольне свята Білоцерківського жіночого монастиря

4 серпня у день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночу обитель святої рівноапостольної Марії Магдалини в Білій Церкві, де звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

На Малому вході архіпастир, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив благочинному Білоцерківського округу, настоятелю парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Біла Церква протоієрею Валерію Тихоненку чергову священицьку відзнаку − хрест з оздобами.

Укінці Літургії митрополит Августин привітав настоятельку монастиря ігуменю Фотину (Бондаренко) з сестрами з храмовим святом, а також вручив білоцерківському скульптору Амінєву Андрію Євгенійовичу церковний орден князя Володимира III ст., якого його удостоїв Предстоятель УПЦ.