Керуючий єпархією провів збори духовенства єпархії

4 вересня у приміщенні Білоцерківського єпархіального управління митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин провів нараду з благочинними, намісниками та настоятельками монастирів єпархії.

Цього дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням Керуючого єпархії відбулися збори духовенства Білоцерківської єпархії.

Митрополит Августин розповів священикам про стан справ у світовому Православ’ї, зокрема, в Українській Православній Церкві.

Кожен з благочинних доповів про діяльність свого благочиння, виокремивши проблемні питання, що потребували спільного обговорення.

Далі владика відповідав на запитання священиків, що стосувалися богослужіння, пастирства, біоетики тощо.

Інформацію про реабілітацію людей, що попали в наркотичну, алкоголічну залежність, ігроманію доніс до відома духовенства керівник реабілітаційного центру “Мій вибір” Сергій Топоровський, запропонувавши співпрацю у цьому напрямку.