Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у монастирі св. Марії Магдалини у Білій Церкві

28 жовтня у неділю 22-у після П’ятидесятниці у жіночому монастирі на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Біла Церква відбулося святкове Богослужіння, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Йому співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, благочинні та клірики Білоцерківської єпархії.

За Богослужінням Митрополит Онуфрій виголосив проповідь та сугубу молитву про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії митрополит Августин подякував Блаженнішому владиці за візит та спільну молитву. Предстоятель привітав настоятельку монастиря ігуменю Фотину (Бондаренко) з 50-літтям від дня народження та удостоїв її ордену Української Православної Церкви − рівноапостольної княгині Ольги.

Церковні нагороди також отримали благодійники монастиря.

Керуючий єпархією привітав настоятельку обителі, подякував за духовні труді та вручив пам’ятний подарунок.