Свято в Кислівському жіночому монастирі святих Царствених страстотерпців

6 листопада, ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», з нагоди храмового свята Кислівського жіночого монастиря святих Царствених страстотерпців митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив в обителі Божественну літургію і виголосив проповідь. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, намісник монастиря архімандрит Трифон (Зінченко), благочинні Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк та Таращанського − протоієрей Сергій Козюк, духовенство Таращанського, Рокитнянського та Білоцерківського благочинь.

Після Літургії відбулася хресна хода до історичного місця, де у минулому був розташований печерний монастир у с. Буда (древня назва поселення − Монастирка). Там архіпастир звершив молебень до Пресвятої Богородиці та відправив заупокійну літію за спочилу братію древньої обителі. Біля воріт Кислівського монастиря владика освятив ікону Пресвятої Богородиці “Скоропослушниця”.