Митрополит Августин взяв участь у Богослужінні у Львівській єпархії

10 листопада, у день пам’яті великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця, на запрошення настоятеля храму на честь великомучениці Параскеви в с. Стоянів Радехівського району Львівської єпархії протоієрея Богдана Біласа митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав стоянівську парафію. Разом із Керуючим Львівською єпархією Високопреосвященнішим архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом у співслужінні духовенства була звершена Божественна літургія з хресною ходою. Митрополит Августин виголосив проповідь. Владика удостоїв настоятеля парафії церковними відзнаками: Синодального військового відділу Української Православної Церкви ‒ «Віра, Мужність, Честь» та Білоцерківської єпархії – «Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці» II ступеня.