Митрополит Августин узяв участь у Богослужінні у м. Бердичеві

21 листопада, Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із Високопреосвященнішим митрополитом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом у співслужінні духовенства відправили Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева Житомирської єпархії, настоятелем якого є протоієрей Михаїл Гоюк.

У кінці Богослужіння з нагоди дня Тезоімеництва настоятеля парафії та його 60-річчя від дня народження, Керуючий Житомирською єпархією удостоїв ювіляра ордену Української Православної Церкви ‒ преподобного Нестора Літописця (І ступеня), митрополит Августин вручив отцю Михаїлу відзнаку Синодального військового відділу Української Православної Церкви ‒ «Віра. Мужність. Честь», відзнаку Білоцерківської єпархії ‒ Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці та Грамоту Керуючого Білоцерківською єпархією, а також передав на молитовну згадку пам’ятний подарунок – копії цінних архівних документів.