Архієрейське Богослужіння у Володарці

25 листопада, у неділю 26-ту після П’ятидесятниці, шанування ікони Божої Матері “Милостива”, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Трьох Святителів у смт. Володарці, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Рискін.

Митрополит Августин разом із Високопреосвященнішим архієпископом Фастівським Даміаном, вікарієм Київської Митрополії у співслужінні благочинних Тетіївського округу протоієрея Василій Волянюка, Сквирського − протоієрея Андрій Хомишака, намісника Кислівського жіночого монастиря архімандрита Трифона (Зінченка), клірика патріаршого подвор’я святителя Миколая у м. Барі (Італія) архімандрита Августина (Морозова) та протоієрея Миколая Ончуленка з Чехії звершив Божественну літургію та виголосив проповідь. За Літургією також молився духівник єпархії протоієрей Миколай Сичевський.

У кінці Богослужіння відбулося славлення ікони Пресвятої Богородиці “Милостива” (Кіккська). Керуючий єпархією виголосив вітання духовенству і вірянам, а також вручив настоятелю церкви відзнаку Білоцерківської єпархії “Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці” (IIступеня).