Збори духовенства єпархії

26 грудня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відбулися щорічні підсумкові збори духовенства Білоцерківської єпархії.

Перед початком зборів у приміщенні єпархіального управління митрополит Августин провів нараду з благочинними єпархії.

Під час зборів духовенства владика розповів про стан справ Української Православної Церкви у цілому та Білоцерківскої єпархії, зокрема.  Благочинний Білоцерківського благочиння протоієрей Валерій Тихоненко дав консультації стосовно юридичних питань та підкреслив ті статті Закону України, що захищають інтереси віруючих.

Далі розглядалися питання богослужбового характеру. Архіпастир дав духовні настанови та подякував усім за пастирські труди для слави Божої.