Збори благочинних єпархії

11 лютого у приміщенні Білоцерківського єпархіального управління відбулися збори благочинних, які очолив Керуючий єпархією митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. У зборах також взяли участь намісники та настоятельки монастирів єпархії.

На засіданні духовенства розглядалися поточні питання, які потребували спільного обговорення загальноєпархіального характеру та окремих парафій.

Було затверджено графік читання канону преподобного Андрія Критського під час Великого посту:

11 березня − Спасо-Преображенський кафедральний собор;

12 березня − жіночий монастир св. рівноап. Марії Магдалини та храм Різдва Іоанна Предтечі у м. Біла Церква (Дубрава);

13 березня − храм Архістратига Михаїла с. Клюки Тетіївського благочиння та храм Трьох святителів смт. Володарка;

14 березня − храми святителя Миколая с. Закутинці та с. Медвин Богуславського благочиння.

На зборах одноголосним рішенням було призначено на посаду обласного благочинного − протоієрея Василія Волянюка.

Загальноєпархіальні збори духовенства у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква відбудуться 6 березня.