Архієрейське Богослужіння у Кислівці

19 травня, неділя 4-та після Пасхи, про розслабленого, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у жіночому монастирі на честь святих Царствених страстотерпців, який знаходиться у с. Кислівці Таращанського району. Йому співслужили намісник обителі архімандрит Трифон (Зінченко), благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський, клірики Тетіївського, Таращанського та Білоцерківського благочинь.

Під час Богослужіння архіпастир вручив отцю Трифону чергову священицьку відзнаку – право носіння другого хреста з оздобами, якої його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій, а також виголосив проповідь. Перед причастям віруючих проповідь сказав отець Валерій.

Наприкінці Літургії владика привітав отця Трифона з ювілеєм – 50-річчя від дня народження, подякував за труди з розбудови обителі, пастирство, а також дав духовні настанови вірним.