Керуючий єпархією провів чергові збори дружин священиків

19 травня, у неділю,  митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у Свято-Миколаївському храмі у м. Білій Церкві провів збори дружин священиків, у яких також взяли участь настоятелька та насельниці Білоцерківського жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини. Архіпастир розпочав збори з вітального слова та духовних настанов. Про духовне життя людини, а саме участі її у таїнствах Сповіді і Причастя розповів намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін). Про особливості підліткового віку та методику виховного процесу у цей період розповіла викладач Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Бодрик Наталія Вікторівна. Життєвим досвідом та знаннями з області юриспруденції поділилась приватний нотаріус Шепітко Валентина Василівна.

Владика підсумував зустріч, зробивши певні акценти та подякував усім і виступаючим, і дружинам священиків за участь у зборах.