Послання

Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2018р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2018р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2018р.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2017р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2017р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2017р.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2016р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2016р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2016р.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2015р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2015р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2015р.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2014р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2014р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. 2014р.

Пасхальне послання Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Білоцерківського і Богуславського. 2013р.

Великопостове послання Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Білоцерківського і Богуславського. 2013р.

Різдвяне послання Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Білоцерківського і Богуславського. 2013р.