У понеділок першої седмиці Великого посту Високопреосвященніший архієпископ Митрофан прочитав першу частину Великого Покаянного канону прп. Андрія Критського

15 січня, у понеділок першої седмиці Великого посту Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан молився за великопісним богослужінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква. Після вечірньої служби архієпископ Митрофан разом із духовенством кафедрального собору відслужив заупокійну літію.
Увечері, цього ж дня, на Великому повечір’ї, Високопреосвященніший архієпископ Митрофан прочитав першу частину Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського.
Звертаючись у цей вечір до віруючих, архіпастир відмітив, що проходячи дні святого посту християнин повинен повсякчас об’єктивно проводити аналіз свого життя, чи відповідає воно тим ідеалам, про які учив Христос Спаситель і роблячи правильні висновки, направляти свій життєвий шлях на покаяння, виправлення, а значить і спасіння.