Керуючий єпархією відвідав церковну парафію свт. Луки, архієп. Кримського в м. Біла Церква

11 червня 2011р. у день пам’яті святителя Луки, архієпископа Кримського Високопреосвященніший Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, з архіпастирським візитом відвідав церковну парафію свт. Луки в місті Біла Церква, що на території міської лікарні №1.

З нагоди престольного свята правлячий архієрей у співслужінні духовенства міста очолив у храмі святителя Луки Божественну літургію.

Після Євангелія архіпастир у проповіді розповів про життєвий шлях та духовний опит Кримського святителя, ставлячи його житіє у приклад сьогоденним християнам.

По завершенні Літургії владика Митрофан у супроводі духовенства та віруючого народу пройшов Хресною ходою навколо храму, що будується на честь святителя Луки. У середині споруди архіпастир відправив молебень, після якого привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Фадеєва та богомольців з престольним святом та подякував усім, хто допомагає у будівництві дому Божого.