Митрополит Августин освятив храм у Таращанському благочинні

7 вересня, неділя 13-та після П’ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин освятив храм Різдва Пресвятої Богородиці у с. Ківшоватій Таращанського благочиння і очолив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Таращанського району протоієрей Сергій Козюк, настоятель храму священик Сергій Сиротинський, клірики Таращанського благочиння та Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві.

Після Євангелія архіпастир виголосив проповідь. Про історичний шлях та церковне життя села Ківшоватої, зокрема, про храм Різдва Пресвятої Богородиці розповів відомий історик Білоцерківщини Перерва Володимир Степанович.

Після Літургії архіпастир освятив колодязь, що на церковному подвір’ї, а також відправив заупокійну літію за протоієреєм Станіславом Алєксєєнком (настоятель храму  з 1994 по 2014 рр.).

Потім владика поспілкувався з вірними, поцікавився місіонерською та соціальною роботою парафії та подарував кожному парафіянину іконку Пресвятої Трійці.