Священики Білоцерківської єпархії звершили чин відспівування заштатного клірика єпархії ієрея Ігоря Кручініна.

22 червня, благочинний Ржищівського округу, настоятель Свято-Троїцького храму смт. Ржищева у співслужінні Глави Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрея Валерія Яблонського та кліриків Ржищівського благочиння звершив Божественну літургію за якою підносились сугубі молитви про упокоєння заштатного клірика ієрея Ігоря Кручініна.

Після служби Божої, з благословення митрополита  Білоцерківського і Богуславського Августина, протоієрей Валерій Яблонський разом із священиками Ржищівського і Кагарлицького благочинь звершили чин відспівування новопреставленого пастиря.

Похоронили священика на центральному кладовищі селища.

Цього ж дня, митрополит Августин у академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці Києво-Печерської Лаври звершив заупокійну літію за полеглих на початку Великої Вітчизняної Війни, новопреставленим ієреєм Ігорем та мамою Маркевич Катериною з нагоди роковин упокоєння.