Керуючий єпархією взяв участь у святі до Дня працівника сільського господарства у с. Мала Вільшанка

22 листопада, на запрошення директора Білоцерківської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України у с. Мала Вільшанка Білоцерківського району Бузинного Миколи Володимировича митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь у святковому концерті з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Владика виголосив вітання директору, співробітникам селекційної станції та мешканцям Малої Вільшанки. Архіпастир передав у дар колективу два списки ікон Пресвятої Богородиці.

Серед високопосадовців у заході взяли участь перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Савчук Юрій Степанович, заступник голови Білоцерківської районної ради Чичикало Анатолій Петрович, керуючий справами виконавчого апарату Білоцерківської райради Шевченко Володимир Олексійович.