У суботу та неділю м’ясопусну митрополит Августин звершив Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

2 березня, Вселенська батьківська (м’ясопусна) субота митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства кафедрального собору відправив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві Божественну літургію і панахиду.

Проповідь за Богослужінням виголосив ієродиякон Ігнатій (Сологуб).

Напередодні, увечері, архіпастир звершив вечірнє заупокійне Богослужіння і панахиду.

3 березня, неділя м’ясопусна, про Страшний Суд, митрополит Августин очолив у кафедральному соборі Божественну літургію та виголосив проповідь.

Напередодні воскресного дня, увечері, митрополит Августин відправив у соборі Всенощне бдіння. Цього вечора архіпастир виголосив вітання парафіянці собору з нагоди її 80-річчя від дня народження. З нагоди ювілею та в знак подяки за участь у щоденному молитовному читанні «Псалтиря», яке вона звершує вже 20 років, владика вручив її відзнаку Білоцерківської єпархії «Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці» II ступеня.