Клірик єпархії взяв учать у міжнародному військовому паломництві до Святої Гори Грабарки

З 18 по 20 серпня 2019 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, військові священики УПЦ прийняли участь у міжнародному військовому паломництві до Святої Гори Грабарки, яке було організовано православним ординаріатом Війська Польського.

До складу делегації увійшли: керівник сектору Синодального військового відділу душпастирської опіки воїнів інтернаціоналістів та учасників бойових дій протоієрей  В’ячеслав Яковенко, голова військового відділу Бориспільської єпархії протоієрей Володимир Гонтар, голова військового відділу Білоцерківської єпархії протоієрей Дмитро Марандюк та клірик Бориспільської єпархії священик Максим Молотков.

Під час паломництва відбулась хресна хода від м. Семятичі на Святу Гору Грабарку. В ніч з 18 на 19 серпня у Преображенському храмі на Святій Горі було відслужено літургію, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Вроцлавський і Щецинський Георгій. Під час богослужіння всі священнослужителі піднесли сугубу молитву за мир в Україні.