У день пам’яті Архістратига Божого Михаїла митрополит Августин звершив пресвітерську хіротонію

21 листопада, пам’ять Архістратига Божого Михаїла та Небесних Сил безплотних, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Архістратига Михаїла у селі Панікарчі Ржищівського благочиння, настоятелем якої є священник Геннадій Змієвський. Архіпастир відправив Божественну літургію та виголосив проповідь. Йому співслужили благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, намісник Ржищівського чоловічого монастиря Преображення Господнього ігумен Тихон (Гарасюк), духовенство Ржищівського та Кагарлицького благочинь.

Під час Літургії митрополит Августин звершив пресвітерську хіротонію вихованця 4-го класу Київської духовної семінарії  диякона Богдана Геращенка. Архіпастир вручив настоятелю церкви чергову священницьку відзнаку – камилавку.

Духовенство помолилось за упокій душі спочилого настоятеля церкви протоієрея Андрія Мельника.