Відспівування протоієрея Михаїла Семченка

12 січня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив чин відспівування клірика Білоцерківської єпархії протоієрея Михаїла Семченка у Свято-Духівській церкві у с. Шкарівка Білоцерківського благочиння, в якій спочилий священник був настоятелем 28 років.

Йому співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, благочинний Білоцерківського районного округу протоієрей Петро Довгун, будівничий жіночого монастиря “Пустинь преподобного Сергія Радонезького” у м. Біла Церква протоієрей Валерій Тихоненко та інші священнослужителі Білоцерківської єпархії. Заупокійні промови виголосили архіпастир, десять священнослужителів, а також староста с. Шкарівка Ткаченко Ю. В.

Поховали протоієрея Михаїла Семченка на кладовищі у с. Шкарівка.