Архієпископ Августин очолив Літургію на Львівщині

3 листопада, неділя 19-ту після П’ятидесятниці, на запрошення Керуючого Львівською єпархією, Преосвященнішого єпископа Львівського і Галицького Філарета, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Покровський храм у с. Бані Лісовецькій (Моршин) Львівської області, де очолив Божественну літургію.

Йому співслужили: єпископи: Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Львівський і Галицький Філарет, Бородянський Варсонофій, вікарій Київської Митрополії та духовенство Львівської єпархії.

Святкове Богослужіння відбулося з нагоди 65-річчя від дня народження настоятеля храму, благочинного Стрийського округу протоієрея Віктора Путятицького.

На Малому вході отцю Віктору було вручено високу  священицьку відзнаку – право носіння другого хреста з оздобами.

У кінці Богослужіння Керуючий Львівською єпархією вручив ювіляру Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви.

У вітальному слові архієпископ Августин подякував протоієрею Віктору за його ревне служіння й непохитну стійкість у Православ’ї  та вручив йому орден Синодального військового відділу, а також пам’ятний подарунок.