Архіпастирський візит до Богуслава

10 листопада, неділя 20-та після П’ятидесятниці, великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав друге кафедральне місто – Богуслав.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі, у якому один із престолів освячений на честь вмч. Параскеви, архієпископ Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь.

Йому співслужили: секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, настоятель храму та благочинний Богуславського округу протоієрей Михаїл Залізницький, благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк, духовенство Богуславського благочиння та клірики Білоцерківського чоловічого монастиря преп. Серафима Саровського.

За Богослужінням, у зв’язку з «Всеукраїнським днем молитви за дітей сиріт», владика виголосив молитву за «болящих и страждущих, старцев и младенцев, всеми оставленных…».

Після Літургії архієрей поспілкувався з вірними, подарував їм пам’ятні іконки, а найменшим парафіянам ще й духовну літературу.