“Юр’ївський вечір” на Миронівщині

14 листопада, на запрошення голови села Центральне Миронівського району Руденко Тетяни  Павлівни, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав село Центральне, де мав зустріч з його мешканцями.

З нагоди 1025-ліття Хрещення Київської Русі у місцевому Будинку культури відбулися урочистості. З концертною програмою, яка носила назву “Юр’ївський вечір”  виступили: викладачі та діти Білоцерківської єпархіальної дитячої хорової школи, архієрейський хор Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Білої Церкви, а також місцевий ансамбль пісні і танцю «Чорнобривець».

Після завершення концерту архієпископ Августин виступив з вітальним словом. Слова подяки архіпастирю, виконавцям концерту та гостям свята виголосили благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин та директор Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесло Національної академії аграрних наук України Кочмарський Валентин Сергійович.