Керуючого єпархією, архієпископа Білоцерківського і Богуславського Августина, возведено у сан митрополита. Оновлено

23 листопада, у день народження Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин у числі архієреїв Української Православної Церкви співслужив за Божественною літургією Блаженнішому Митрополиту Володимиру в домовому храмі в ім’я святителя Миколая Чудотворця при Предстоятельській резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.

На малому вході, з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та за понесені сумлінні труди на ниві архіпастирського служіння,

Предстоятель Української Православної Церкви удостоїв архієпископа Августина чергової архієрейської відзнаки – сану митрополита.

Увечері, митрополит Августин очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

За Богослужінням секретар єпархії і ключар кафедрального собору протоієрей Михаїл Кобулей від імені духовенства і вірних єпархії привітав архіпастиря з високою церковною нагородою – саном митрополита.

Прес-служба Української Православної Церкви