Київ. Митрополит Августин очолив Літургію з нагоди 22-ї річниці з Дня створення Збройних Сил України

6 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена урочиста Божественна літургія з нагоди 22-ї річниці з Дня створення Збройних Сил України. Очолив Богослужіння голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Високопреосвященніший митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні військового духовенства Української Православної Церкви.

За богослужінням молилися: Міністр оборони України Павло Лебедєв, Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана, члени Колегії Міністерства оборони України, а також понад 500 військовослужбовців: генералів, офіцерів, курсантів, ліцеїстів та солдатів Київського гарнізону.

Виголошуючи промову, митрополит Августин привітав усіх присутніх із Днем пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського та Днем Збройних Сил України. Бажаючи воїнам бути гідними продовжувачами традицій славетних захисників Вітчизни, митрополит Августин відзначив глибокий символічний зв’язок того, що саме в цей день, коли Церква вшановує святого воїна, у 1991 році були створені Збройні Сили незалежної України.

Прес-служба Синодального військового відділу