Богослужіння і робочі зустрічі митрполита Августина

12 серпня, митрополит Августин у м. Києві відвідав Державну спеціальну транспортну службу, де, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія, Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри, звершив молебень у головному соборі Залізничних військ на честь преподобного Николи Святоші, князя Чернігівського,  з нагоди дня пам’яті святого мученика Іоанна Воїна, якому присвячений нижній храм.Потім собором духовенства на чолі з настоятелем протоієреєм Павлом Барщиком була звершена Божественна літургія.

Цього ж дня, митрополит взяв участь у черговому засіданні Ради з питань душпастирської опіки військовослужбовців при Міністерстві Оборони України, яке відбулося у Центральному Будинку Офіцерів України.

Владика також разом із заступником Голови Синодального військового відділу архімандритом Лукою (Винарчуком) відвідав Державну Прикордонну Службу, де відбулася зустріч із заступником Голови Служби генерал-лейтенантом Мишаковським Вікторем Юрійовичем.

Митрополит Августин мав робочі зустрічі також у Свято-Успенській Києво-Печерськіій Лаврі.