Престольне свято Спасо-Преображенського кафедрального собору

19 серпня, свято Преображення Господнього, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архіпастирю співслужили: секретар єпархії, ключар собору протоієрей Михаїл Кобулей, намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін) з братією обителі та духовенство кафедрального собору.

Після Євангелія владика звернувся до вірних з проповіддю.

Після завершення Літургії архієрей очолив водосвятний молебень та виголосив молитву на освячення винограду та інших плодів, що у цей день освячуються, окропив святою водою принесення а також привітав паству з престольним святом.

Правлячого архієрея привітали і вихованці Недільної школи, що при Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Із нагоди престольного свята для парафіян кафедрального собору та паломників на церковному подвір’ї було влаштовано трапезу.

Напередодні свята владика очолив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі в м. Біла Церква Всенощне бдіння.