Архіпастирське Богослужіння у Богуславському благочинні

18 вересня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у селі Яцюках Богуславського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Володимир Качай, у зв’язку із завершенням оздоблювальних робіт інтер’єру храму.

Митрополит Августин освятив іконостас, очолив Божественну літургію і виголосив проповідь.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Богуславського округу протоієрей Михаїл Залізницький, духовенство Богуславського благочиння, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві диякон Миколай Боговик.

Після завершення Богослужіння архіпастир подякував усім, хто трудився у прикрашенні храму та вручив благодійнику церкви Черняшенку Борису Васильовичу церковний орден Української Православної Церкви святителя Феодосія Чернігівського, а активним парафіянам – грамоти Керуючого єпархією.