Свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

27 вересня, Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив нічну Божественну літургію та виголосив проповідь у приділі преподобного Серафима Саровського Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві.

Напередодні, увечері, архіпастир звершив Всенощне бдіння з чином Воздвиження Хреста Господнього у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Цього дня митрополит Августин відвідав Білоцерківської гімназії №2, де взяв участь в урочистостях з нагоди Дня посвяти в кадети. Серед запрошених гостей у святі взяли участь голова Київської обласної ради Микола Бабенко, начальник військового інститут Київського національного університету ім. Т. Шевченка генерал-майор Віктор Балабін, генерал-майор Сергій Котер, начальник управління освіти та науки  Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

Архіпастир привітав вихованців гімназії зі святом, виголосив молитву та окропив їх святою водою.