Митрополит Августин очолив Богослужіння Великих П’ятниці і Суботи

10 квітня, Велика П’ятниця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин молився у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві під час звершення уставного Богослужіння цього дня – читання Царських часів.

У другій половині дня архіпастир очолив Вечірню з виносом Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа та виголосив проповідь. Увечері, митрополит Августин звершив Утреню з чином відспівування Плащаниці Спасителя.

11 квітня, Велика Субота, митрополит Августин звершив Божественну літургію святителя Василія Великого з вечірньою у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Під час служби Божої архієреї та священики переоблачилися з чорного кольору риз на білий, оскільки Богослужіння, яке у цей день звершується, безпосередньо відноситься до самого свята Пасхи.