Другого дня Пасхи митрополит Августин звершив Літургію у жіночому монастирі св. рівноап. Марії Магдалини

13 квітня, Понеділок світлої седмиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночий монастир святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Білій Церкві.

За Божественною літургією Керуючому єпахії співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Тихоненко та духовенство міста Білої Церкви.

Після закінчення Літургії архіпастир разом із духовенством та паствою пройшов Хресною ходою навколо храму, окропивши віруючих святою водою.

Увечері, митрополит Августин очолив пасхальним чином вечірню у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. За Богослужінням священики єпархії вітали владику зі святом Пасхи. Вітальну промову від імені духовенства виголосив благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волюнюк.

За активну роботу у сфері церковного видавництва митрополит Августин вручив церковні нагороди – грамоти Керуючого єпархією співробітникам Інформаційно-видавничого відділу єпархії.