Керуючий єпархією привітав благочинного Караглицького округу з 20-річчям пресвітерського служіння

14 квітня, третього дня Пасхи, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у нижній церкві на честь святителя Петра (Могили), Митрополита Київського і Галицького Свято-Троїцького храму у м. Кагарлику.

Візит архіпастиря відбувся з нагоди 20-річчя пресвітерського служіння настоятеля храму, благочинного Кагарлицького округу протоієрея Василія Синюка.

За Літургією архіпастирю співслужили благочинні: Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин, Рокитнянського – протоієрей Олександр Тарасюк, Тетіївського – протоієрей Василій Волянюк, Узинського – протоієрей Андрій Омельченко та духовенство Кагарлицького благочиння.

Після Хресного ходу митрополит Августин привітав отця Василія з ювілейною датою, побажавши йому і в подальшому успішного служіння Святій Церкві та вручив йому пам’ятний подарунок.