Нагородження учасників загальноєпархіального конкурсу “Пасхальна радість”

4 травня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві відбувся підсумок загальноєпархіального конкурсу дитячих малюнків, виробів декоративно-ужиткового мистецтва та літературної творчості “Пасхальна радість”.

Захід очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Владика у співслужінні кліриків єпархії звершив подячний молебень пасхальним чином, привітав духовенство та дітей-переможців конкурсу “Пасхальна радість”.

Далі організатор заходу, начальник Управління духовної освіти єпархії протоієрей Ігор Ковровський зачитав імена переможців, а владика вручив їм дипломи лауреатів.

Переможці конкурсу: номінація «Образотворче мистецтво»

Диплом І ступеня

Білан Дмитро (загальноосвітня школа №4 м. Біла Церква).

Бутчок Аліна (загальноосвітня школа №4 м. Біла Церква);

Сохацька Марія (недільна школа при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква).

Диплом ІІІ ступеня

Скорба Анастасія (недільна школа при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква);

Петрова Меланія (Комунальний заклад «Володарська санаторна школа-інтернат»);

Савченко Катерина (недільна школа при Успенському храмі с. Дибинці Богуславського благочиння).

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Диплом І ступеня

Учнівський колектив 8 класу Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ставищенського району.

Учнівський колектив 7-9 класів загальноосвітньої школи №4 м. Біла Церква;

Михайлюк Аліна (недільна школа при храмі на честь Різдва Богородиці с. Томилівка Узинського благочиння);

Михайлюк Марина (недільна школа при храмі на честь Різдва Богородиці с. Томилівка Узинського благочиння).

Недільна школа при Свято-Михайлівському храмі м. Миронівка;

Недільна школа при Свято-Михайлівському храмі с. Матюші.

Номінація «Літературна творчість»

Диплом І ступеня

Заліток Руслана (Ставищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1).

Диплом ІІ ступеня

Сірик Богдана (недільна школа при Свято-Троїцькому храмі с. Стрітівка Ржищівського благочиння).

Диплом ІІІ ступеня

Собко Арсен (недільна школа при Іоанно-Богословському храмі с. Розкопанці Богуславського благочиння).

Номінація «Глядацькі симпатії»

Мартинюк Катерина (недільна школа при Свято-Михайлівському храмі с. Росішки Тетіївського благочиння).