Митрополит Августин мав зустріч з ветеранами війни та праці, учасниками АТО

5 травня, з нагоди Дня Примирення та 70-ої роковини Перемоги над нацизмом у Великій Вітчизняній війні митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із головами Білоцерківської райдержадміністрації Вадимом Маршалком та районної ради Леонідом Розпутнім мав зустріч з ветеранами війни та праці, учасниками у зоні АТО.

До заходу також долучилися працівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, журналісти та всі охочі розділити біль втрат та гордість за здобуття великої такої очікуваної Перемоги.

Звертаючись до присутніх, архіпастир наголосив, що ця Перемога дісталася дорогою ціною – навічно залишилися спочивати мільйони визволителів. “Подвиг кожного з них гідний слави у віках. Життя однієї людини – безцінне. Натомість Україна заплатила і продовжує платити за мир життями своїх кращих синів і дочок. Ми завжди мусимо пам’ятати про це. І повинні цінувати те життя, яке дароване нам Господом Богом”.

Прес-служба Білоцерківської єпархії, за матеріалами сайту Білоцерківської райдержадміністрації