Похорон священика Андрія Мельника

26 травня у Свято-Михайлівському храмі с. Панікарчі Ржищівського благочиння відбулося заупокійне Богослужіння: Божественна літургія і чин погребіння священика – протоієрея Андрія Мельника (заштатний клірик єпархії), яке очолив секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей.

Йому співслужили: духівник єпархії протоієрей Миколай Сичевський, благочинний Кагарлицького благочиння протоієрей Василій Синюк, духовенство Кагарлицького і Ржищівського благочинь; на погребінні також співслужили благочинні: Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін, Таращанського – протоієрей Сергій Козюк, священики з Миронівського, Таращанського і Білоцерківського благочинь.

Промову на погребінні, окрім священиків, виголосили голова села і директор місцевої загальноосвітньої школи.

Протоієрея Андрія захоронили біля Свято-Михайлівського храму у с. Панікарчі, який було споруджено трудами спочилого.

***

Протоієрей Андрій Адамович Мельник народився 12 березня 1956 року в м. Гданську (Польща) у родині службовців. Школу закінчив у 1976 році. Цього ж року вступив до Київського інституту фізичної культури, який закінчив у 1980 році. З 1980 до 1982 року – служба в армії.

У 1979 році одружився з Лозовіцькою Оленою Миколаївною.

З 1991 р. до 1993 р. ніс послух пономаря і уставщика на клиросі у Свято-Володимирівському соборі та Свято-Макарівській церкві у м. Києві.

02 серпня 1993 року в Свято-Іллінському храмі у м. Києві Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром був рукопокладений у сан диякона, а 29 серпня цього ж року в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври Преосвященним Іонафаном, єпископом Білоцерківським, Керуючим справами Української Православної Церкви – в сан пресвітера.

6 грудня 1998 року призначений настоятелем Свято-Михайлівського храму у с. Панікарчі Ржищівського благочиння. 17 липня 2012 року почислений за штат за станом здоров’я.

У отця Андрія залишились дружина і син.