На свято Трійці Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію

31 травня, День Святої Трійці, П’ятидесятниця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію, Вечірню з читанням трьох коліноприклонних молитов та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

За Богослужінням архіпастир звершив хіротесію (постриг у чтеця) над вихованцем Почаївської духовної семінарії Матвієнком Миколаєм. Після Євхаристичного канону владика висвятив ставленика у сан диякона.

Митрополит Августин привітав насельника Білоцерківського монастиря преподобного Серафима Саровського ієродиякона Володимира (Кіловатого) з 12-річчям його чернечого постригу та вручив йому орден УПЦ Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.

За церковною традицією свята, владика виголосив молитву на освячення всякого благовонного зілля та покропив святою водою квіти й зелень, які принесли вірні до храму.

Напередодні, увечері, архієрей очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.