Престольне свято Білоцерківського чоловічого монастиря

1 серпня, пам’ять преподобного Серафима Саровського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві Божественну літургію з хресною ходою. Проповідь виголосив клірик Київської єпархії протоієрей Олег Костенко.

Цього дня відзначається річниця відродження Білоцерківської єпархії, престольне свято Спасо-Преображенського кафедрального собору (один із престолів освячений на честь преп. Серафима Саровського), а також храмове свято Білоцерківського чоловічого монастиря на честь преп. Серафима Саровського.

За Богослужінням, за заслуги перед Церквою в області місіонерського служіння серед дітей та молоді, архіпастир вручив насельнику монастиря ієромонаху Димитрію (Тищенку) чергову священицьку відзнаку – право носіння палиці, якою його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій, а також вручив орден Української Православної Церкви святого великомученика Георгія Побідоносця співробітнику єпархіального управління протоієрею Петру Довгуну.

Наприкінці Богослужіння владика привітав намісника монастиря архімандрита Амвросія (Єрохіна) та братію обителі з храмовим святом. Вітання отцю Амвросію також піднесли намісник Ржищівського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря ігумен Тихон (Гарасюк), настоятелька Білоцерківського жіночого монастиря св. рівноап. Марії Магдалини ігуменя Фотина (Бондаренко), настоятелька Кагарлицького жіночого монастиря св. вмч. Варвари монахиня Анісія, благочинний Рокитнянського благочиння протоієрей Олександр Тарасюк.

Архіпастир також привітав іменниників та вручив їм пам’ятні подарунки.