Святого пророка Ілії. Архієрейське богослужіння у с. Демовщині

2 серпня, пам’ять св. пророка Ілії, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав церкву у с. Демовщині Ржищівського благочиння, з нагоди престольного свята,  де очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастирю співслужили благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, глава Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, настоятель парафії протоієрей Роман Мельник та священослужителі Білоцерківської, Київської та Рівненської єпархій.

Перед Літургією владика звершив Таїнство Миропомазування і воцерковив младенця Варвару – доньку протоієрея Романа Мельника.

У другій половині дня митрополит Августин відвідав храм святого благовірного князя Олександра Невського у с. Сущанах Кагарлицького благочиння, де провів збори релігійної громади і представив нового настоятеля парафії.

Напередодні, увечері, архіпастир звершив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.