Духовенство єпархії благословило вчителів, студентів вузів та учнів загальноосвітніх шкіл на навчання

1 вересня з нагоди державного свята – Дня знань священики єпархії побували у вищих навчальних закладах та загальноосвітніх школах, де благословили педагогів, студентів та учнів на новий навчальний рік.

Зокрема, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, на запрошення директора гімназії у м. Узині Щербань Тетяни Віталіївни, разом із головою Білоцерківського клубу офіцерів “Честь” Забарським Валерієм Шулімовичем взяв участь в урочистостях − “Першого дзвоника” цього навчального закладу.

Владика привітав педагогів, дітей і батьків з початком навчального року і виголосив молитву. Потім на прохання батьків і учнів окропив учасників святою водою. Архіпастир також мав окрему зустріч з військовими кадетами, які навчаються у цій гімназії.