Київ. Божественна літургія в храмі Всіх святих воїнів.

2 жовтня, Неділя 15-та після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у храмі Всіх святих воїнів Дніпровського благочиння м. Києва. Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви святкування на честь Всіх святих воїнів встановлено у першу Неділю після Воздвиження.

Владиці співслужили секретар Київської єпархії протоієрей Віктор Іващук, благочинний Дніпровського району протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель парафії протоієрей В’ячеслав Яковенко, духовенство Київської єпархії. Після Євангелія митрополит Августин виголосив проповідь. Благодійникам і активним парафіянам були вручені ордени і грамоти Предстоятеля Української Православної Церкви, а також грамоти Синодального військового відділу. Після богослужіння було звершено хресний хід. На завершення парафіянам і гостям був запропонований обід із справжньою солдатською кашею і відбувся концерт.