Гребінки. Заупокійне Богослужіння з нагоди роковин кончини блаженної пам’яті архімандрита Ігнатія (Сологуба), благочинного Гребінківського округу, настоятеля Покровської церкви.

4 жовтня за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі смт Гребінки Київської єпархії. Цього дня виповнився рік від кончини блаженної пам’яті архімандрита Ігнатія (Сологуба), благочинного Гребінківського округу, настоятеля Покровської церкви.

Владиці співслужили благочинний Тетіївського округу Білоцерківської єпархії протоієрей Василій Волянюк, в. о. благочинного Гребінківського округу протоієрей Миколай Штихалюк, духовенство Київської, Білоцерківської і Тульчинської єпархій. Після Євангелія владика виголосив проповідь. На богослужінні молилася також голова селища Збаращенко Н.С. Після Літургії було звершено панахиду і освячення новоспорудженого надгробного хреста.

Цього ж дня митрополит відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де звершив таїнство Хрещення і Миропомазання.